Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
2,974
edits
m (→Speakers) |
|||
| Line 94: | Line 94: | ||
| n/a | | n/a | ||
| https://wiki.mozilla.org/index.php?title=WeeklyUpdates/EmergingTechnology&action=edit#September_11th.2C_2017 | | https://wiki.mozilla.org/index.php?title=WeeklyUpdates/EmergingTechnology&action=edit#September_11th.2C_2017 | ||
|- | |||
| Asa Dotzler | |||
| Firefox Roadmap | |||
| Weekly Firefox Update | |||
| MTV | |||
| no | |||
| n/a | |||
| https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2017-09-11 | |||
|- | |- | ||
|- | |- | ||