402
edits
(Added ET celebrity presenter for this week) |
Mvankleeck (talk | contribs) (MinIT) |
||
| Line 73: | Line 73: | ||
| N/A | | N/A | ||
| https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#October_2nd.2C_2017 | | https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#October_2nd.2C_2017 | ||
|- | |||
| Michael Van Kleeck | |||
| Enterprise Solutions Architect | |||
| The Weekly MinIT! | |||
| PDX | |||
| No | |||
| n/a | |||
| Weekly MinIT now at https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits