Confirmed users
465
edits
(Add Sara Bolouki to introductions) |
|||
| Line 89: | Line 89: | ||
| n/a | | n/a | ||
| https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2017-10-02 | | https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2017-10-02 | ||
|- | |||
| Lucy Harris | |||
| Community Development, Open Innovation | |||
| Mozilla's Open Source Student Network | |||
| Toronto | |||
| yes | |||
| https://docs.google.com/a/mozilla.com/presentation/d/1GyepAO6Tn4ARXvvh_D6JfH9Jwt3nzYy65r2_-zveEwU/edit?usp=sharing | |||
| http://opensource.mozilla.community/ | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||