WeeklyUpdates/2017-10-02: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 115: Line 115:
| https://docs.google.com/a/mozilla.com/presentation/d/12V0OUwXRTv49F2RWuAcgtAlUl-Mw-XjDu11Kw6lMxlo/edit?usp=sharing
| https://docs.google.com/a/mozilla.com/presentation/d/12V0OUwXRTv49F2RWuAcgtAlUl-Mw-XjDu11Kw6lMxlo/edit?usp=sharing
| https://mozilla.org/firefox/quantum
| https://mozilla.org/firefox/quantum
|-
| Kait Gaiss
| Product Manager - Unite
| Pocket Update
| Pocket San Francisco
| no
| https://docs.google.com/presentation/d/1JUjxibrJ4mL7CnGPhv4DwoXg5DtykmChVH9HmZGi4jE/edit#slide=id.g1fecc9d734_0_6
|-
|-
|}
|}
7

edits

Navigation menu