7
edits
(→Tuesday, {{#time:d F|{{SUBPAGENAME}} +1 day}}: ++sumo day) |
|||
| Line 115: | Line 115: | ||
| https://docs.google.com/a/mozilla.com/presentation/d/12V0OUwXRTv49F2RWuAcgtAlUl-Mw-XjDu11Kw6lMxlo/edit?usp=sharing | | https://docs.google.com/a/mozilla.com/presentation/d/12V0OUwXRTv49F2RWuAcgtAlUl-Mw-XjDu11Kw6lMxlo/edit?usp=sharing | ||
| https://mozilla.org/firefox/quantum | | https://mozilla.org/firefox/quantum | ||
|- | |||
| Kait Gaiss | |||
| Product Manager - Unite | |||
| Pocket Update | |||
| Pocket San Francisco | |||
| no | |||
| https://docs.google.com/presentation/d/1JUjxibrJ4mL7CnGPhv4DwoXg5DtykmChVH9HmZGi4jE/edit#slide=id.g1fecc9d734_0_6 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits