402
edits
Caitmuenster (talk | contribs) (→Tuesday, {{#time:d F|{{SUBPAGENAME}} +1 day}}: add-ons community meeting) |
Mvankleeck (talk | contribs) (MinIT) |
||
| Line 67: | Line 67: | ||
| n/a | | n/a | ||
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2017-10-09 Weekly Updates] | | [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2017-10-09 Weekly Updates] | ||
|- | |||
| Michael Van Kleeck | |||
| Enterprise Solutions Architect | |||
| The Weekly MinIT! | |||
| PDX | |||
| No | |||
| n/a | |||
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits