Confirmed users
1,262
edits
| Line 85: | Line 85: | ||
| n/a | | n/a | ||
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT | | https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT | ||
|- | |||
| Diane Tate | |||
| Senior Program Manager | |||
| Y'all Hands electives submissions due Friday | |||
| SFO | |||
| No | |||
| n/a | |||
| https://wiki.mozilla.org/All_Hands/Austin/electives | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||