WeeklyUpdates/2017-11-06: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
MinIT
(MinIT)
Line 87: Line 87:
| n/a
| n/a
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2017-11-06 2017-11-06]
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2017-11-06 2017-11-06]
|-
| Michael Van Kleeck
| Enterprise Solutions Architect
| The Weekly MinIT!
| PDX
| No
| n/a
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT
|-
|-
|}
|}
402

edits

Navigation menu