Confirmed users
502
edits
(adds jlund blog) |
(→Team: adds Tom Prince to the team) |
||
| Line 109: | Line 109: | ||
| Simon Fraser | | Simon Fraser | ||
| [https://mozillians.org/en-US/u/sfraser/ sfraser] | | [https://mozillians.org/en-US/u/sfraser/ sfraser] | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Tom Prince | |||
| [https://mozillians.org/en-US/u/tom.prince tprince] | |||
| | | | ||
| | | | ||