Add-ons/Contribute/Recognition: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
→‎April 2018: +1 to zombie, TwinProduction
(→‎April 2018: +1 to markus, shivam, +2 to trishul)
(→‎April 2018: +1 to zombie, TwinProduction)
Line 15: Line 15:
| Trishul Goel || https://mozillians.org/en-US/u/trishul/ || Bug fixes || [1] https://github.com/mozilla/addons-frontend/pull/4698 <br /> [2] https://github.com/mozilla/addons-frontend/pull/4699<br /> [3] https://github.com/mozilla/addons-frontend/pull/4727 <br /> [4] https://github.com/mozilla/addons-frontend/pull/4745 <br /> [5] https://github.com/mozilla/addons-frontend/pull/4718 <br /> [6] https://github.com/mozilla/addons-frontend/pull/4769 || tofumatt, bsilverberg
| Trishul Goel || https://mozillians.org/en-US/u/trishul/ || Bug fixes || [1] https://github.com/mozilla/addons-frontend/pull/4698 <br /> [2] https://github.com/mozilla/addons-frontend/pull/4699<br /> [3] https://github.com/mozilla/addons-frontend/pull/4727 <br /> [4] https://github.com/mozilla/addons-frontend/pull/4745 <br /> [5] https://github.com/mozilla/addons-frontend/pull/4718 <br /> [6] https://github.com/mozilla/addons-frontend/pull/4769 || tofumatt, bsilverberg
|-
|-
| zombie || https://mozillians.org/en-US/u/zombie/ || Bug fixes || [1] https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=1418616<br /> [2] https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=1422605 ||  
| zombie || https://mozillians.org/en-US/u/zombie/ || Bug fixes || [1] https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=1418616<br /> [2] https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=1422605 <br /> [3] https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=1441336 ||  
|-
|-
| Oriol || https://mozillians.org/en-US/u/Oriol/ || Bug fixes || [1] https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=1445316<br /> [2] https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=1450572 || rpl, mixedpuppy
| Oriol || https://mozillians.org/en-US/u/Oriol/ || Bug fixes || [1] https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=1445316<br /> [2] https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=1450572 || rpl, mixedpuppy
Line 29: Line 29:
| Markus Strange || https://mozillians.org/en-US/u/mstange/ || Bug fix || https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=1445787 ||  
| Markus Strange || https://mozillians.org/en-US/u/mstange/ || Bug fix || https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=1445787 ||  
|-
|-
| Shivam Singhal || https://mozillians.org/en-US/u/championshuttler// || Bug fix || https://github.com/mozilla/addons-frontend/pull/4773 ||  
| Shivam Singhal || https://mozillians.org/en-US/u/championshuttler//|| Bug fix || https://github.com/mozilla/addons-frontend/pull/4773 ||
|-
| TwinProduction || https://github.com/TwinProduction|| Bug fix || https://github.com/mozilla/addons/pull/699 ||  
|-
|-
|}
|}
Total: 20
Total: 22


==March 2018==
==March 2018==
1,698

edits

Navigation menu