WeeklyUpdates/2018-04-30: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
(MinIT)
Line 81: Line 81:
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT
|-
| Miriam Avery
| Director of Strategic Foresight, ET
| XR Studio Update
| MTV
| No
| n/a
| http://xrstudio.co/info.html
|-
|-
|}
|}
Confirmed users
710

edits

Navigation menu