402
edits
Mvankleeck (talk | contribs) (MinIT) |
|||
| Line 73: | Line 73: | ||
| n/a | | n/a | ||
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2018-04-30 2018-04-30] | | [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2018-04-30 2018-04-30] | ||
|- | |||
| Miriam Avery | |||
| Director of Strategic Foresight, ET | |||
| XR Studio Update | |||
| MTV | |||
| No | |||
| n/a | |||
| http://xrstudio.co/info.html | |||
|- | |- | ||
| Michael Van Kleeck | | Michael Van Kleeck | ||
| Line 81: | Line 89: | ||
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT | | https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT | ||
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT | | https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits