WeeklyUpdates/2018-04-30: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
MinIT
(MinIT)
Line 73: Line 73:
| n/a
| n/a
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2018-04-30 2018-04-30]
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2018-04-30 2018-04-30]
|-
| Miriam Avery
| Director of Strategic Foresight, ET
| XR Studio Update
| MTV
| No
| n/a
| http://xrstudio.co/info.html
|-
|-
| Michael Van Kleeck
| Michael Van Kleeck
Line 81: Line 89:
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT
|-
| Miriam Avery
| Director of Strategic Foresight, ET
| XR Studio Update
| MTV
| No
| n/a
| http://xrstudio.co/info.html
|-
|-
|}
|}
402

edits

Navigation menu