402
edits
(→Speakers: Symantec SSL update) |
Mvankleeck (talk | contribs) (MinIT) |
||
| Line 65: | Line 65: | ||
| | | | ||
| https://blog.mozilla.org/security/2018/07/30/update-on-the-distrust-of-symantec-tls-certificates/ | | https://blog.mozilla.org/security/2018/07/30/update-on-the-distrust-of-symantec-tls-certificates/ | ||
|- | |||
| Michael Van Kleeck | |||
| Enterprise Solutions Architect | |||
| The Weekly MinIT! | |||
| MozPDX | |||
| No | |||
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT | |||
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits