WeeklyUpdates/2018-08-20: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
MinIT
(→‎Welcome!: Edwin)
(MinIT)
Line 94: Line 94:
| n/a
| n/a
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2018-08-20 2018-08-20]
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2018-08-20 2018-08-20]
|-
| Michael Van Kleeck
| Enterprise Solutions Architect
| The Weekly MinIT!
| MozPDX
| No
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT
|-
|-
|}
|}
402

edits

Navigation menu