WeeklyUpdates/2018-08-27: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Welcome Vesta
(create)
 
(Welcome Vesta)
Line 79: Line 79:
| Their Location
| Their Location
| Their Role
| Their Role
|-
| Vesta Zare
| Barbara Bermes
| Toronto
| Toronto
| Sr. Product Manager Mobile
|-
|-
|}
|}
180

edits

Navigation menu