402
edits
(Correction) |
Mvankleeck (talk | contribs) (MinIT) |
||
| Line 104: | Line 104: | ||
| n/a | | n/a | ||
| [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#September_10th.2C_2018 ET Headlines] | | [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#September_10th.2C_2018 ET Headlines] | ||
|- | |||
| Michael Van Kleeck | |||
| Enterprise Solutions Architect | |||
| The Weekly MinIT! | |||
| MozPDX | |||
| No | |||
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT | |||
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits