WeeklyUpdates/2018-09-10: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
MinIT
(Correction)
(MinIT)
Line 104: Line 104:
| n/a
| n/a
| [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#September_10th.2C_2018 ET Headlines]
| [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#September_10th.2C_2018 ET Headlines]
|-
| Michael Van Kleeck
| Enterprise Solutions Architect
| The Weekly MinIT!
| MozPDX
| No
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT
| https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT
|-
|-
|}
|}
402

edits

Navigation menu