9
edits
| Line 81: | Line 81: | ||
| Their Role | | Their Role | ||
|- | |- | ||
|- | |||
| Andrew Creskey | |||
| Vicky Chin | |||
| Toronto | |||
| Ottawa | |||
| Staff Firefox Performance Engineer | |||
|- | |||
|- | |||
| Benjamin De Kosnik | |||
| Vicky Chin | |||
| Toronto | |||
| San Francisco | |||
| Senior Firefox Performance Engineer | |||
|- | |||
|} | |||
|} | |} | ||
edits