95
edits
m (→Speakers) |
(→Speakers: Add MinIT) |
||
| Line 70: | Line 70: | ||
| n/a | | n/a | ||
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2018-09-17 2018-09-17] | | [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2018-09-17 2018-09-17] | ||
|- | |||
| Andrew Krug | |||
| InfoSec | |||
| Weekly IT MinIT | |||
| a farm in Medford, Oregon | |||
| no | |||
| Pre Recorded Video [https://drive.google.com/open?id=1GxI15nWRlpTwIm0fy27UMG2N9MXrFCsq] | |||
| [https://wiki.mozilla.org/MinIT_Archives] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits