Confirmed users
504
edits
Caitmuenster (talk | contribs) (→Speakers: fixed formating) |
(→Speakers: Add a speaker) |
||
| Line 116: | Line 116: | ||
| https://blog.mozilla.org/addons/2018/10/15/apply-to-join-the-featured-extensions-advisory-board-2/ | | https://blog.mozilla.org/addons/2018/10/15/apply-to-join-the-featured-extensions-advisory-board-2/ | ||
| https://blog.mozilla.org/addons/2018/10/15/apply-to-join-the-featured-extensions-advisory-board-2/ | | https://blog.mozilla.org/addons/2018/10/15/apply-to-join-the-featured-extensions-advisory-board-2/ | ||
|- | |||
| Jean-Yves Perrier | |||
| Dev Outreach | |||
| Applications for a new | |||
| Remote | |||
| Yes (16/9 – regular mac) | |||
| https://docs.google.com/presentation/d/1J7zdWyKoS_4yBtfkvGAw1KEl2SOeqXmarjuiT-MRcmY/edit | |||
| https://discourse.mozilla.org/t/applications-for-joining-the-tech-speaker-program-2018/32685 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||