Firefox3.5/Security: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
m
no edit summary
mNo edit summary
Line 18: Line 18:
|-
|-
|DNS Prefetching || [[Firefox3.1/DNS_Prefetching_Security_Review|unscheduled]] || Patrick McManus || Jesse, bz
|DNS Prefetching || [[Firefox3.1/DNS_Prefetching_Security_Review|unscheduled]] || Patrick McManus || Jesse, bz
|-
|<del>about:rights</del> || <del>[[Firefox3.1/AboutRights_Security_Review|not needed]]</del> || ||
|}
|}


Line 73: Line 71:
|-
|-
|Private Browsing || [[Firefox3.1/PrivateBrowsing/SecurityReview|2008-Dec-10]] || ehsan, mconnor || [[Firefox3.1/PrivateBrowsing/SecurityReview#Review_Comments|completed]]
|Private Browsing || [[Firefox3.1/PrivateBrowsing/SecurityReview|2008-Dec-10]] || ehsan, mconnor || [[Firefox3.1/PrivateBrowsing/SecurityReview#Review_Comments|completed]]
|-
|<del>about:rights</del> || <del>[[Firefox3.1/AboutRights_Security_Review|not needed]]</del> || ||
|}
|}
canmove, Confirmed users
640

edits

Navigation menu