canmove, Confirmed users
640
edits
mNo edit summary |
|||
| Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
|DNS Prefetching || [[Firefox3.1/DNS_Prefetching_Security_Review|unscheduled]] || Patrick McManus || Jesse, bz | |DNS Prefetching || [[Firefox3.1/DNS_Prefetching_Security_Review|unscheduled]] || Patrick McManus || Jesse, bz | ||
|} | |} | ||
| Line 73: | Line 71: | ||
|- | |- | ||
|Private Browsing || [[Firefox3.1/PrivateBrowsing/SecurityReview|2008-Dec-10]] || ehsan, mconnor || [[Firefox3.1/PrivateBrowsing/SecurityReview#Review_Comments|completed]] | |Private Browsing || [[Firefox3.1/PrivateBrowsing/SecurityReview|2008-Dec-10]] || ehsan, mconnor || [[Firefox3.1/PrivateBrowsing/SecurityReview#Review_Comments|completed]] | ||
|- | |||
|<del>about:rights</del> || <del>[[Firefox3.1/AboutRights_Security_Review|not needed]]</del> || || | |||
|} | |} | ||