canmove, Confirmed users
640
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
| Line 6: | Line 6: | ||
{| border="1" | {| border="1" | ||
! feature || review date || who || interested | ! feature || review date || who || interested | ||
|- | |- | ||
|native JSON || [[Firefox3.1/JSON_Security_Review|Unscheduled]] || sayre || | |native JSON || [[Firefox3.1/JSON_Security_Review|Unscheduled]] || sayre || | ||
| Line 71: | Line 69: | ||
|- | |- | ||
|Private Browsing || [[Firefox3.1/PrivateBrowsing/SecurityReview|2008-Dec-10]] || ehsan, mconnor || [[Firefox3.1/PrivateBrowsing/SecurityReview#Review_Comments|completed]] | |Private Browsing || [[Firefox3.1/PrivateBrowsing/SecurityReview|2008-Dec-10]] || ehsan, mconnor || [[Firefox3.1/PrivateBrowsing/SecurityReview#Review_Comments|completed]] | ||
|- | |||
|HTML5 drag-drop || [[Firefox3.1/HTML5_drag_drop_Security_Review|2008-Dec-11]] || Neil Deakin || [[Firefox3.1/HTML5_drag_drop_Security_Review#Review_Comments|completed]] | |||
|- | |- | ||
|<del>about:rights</del> || <del>[[Firefox3.1/AboutRights_Security_Review|not needed]]</del> || || | |<del>about:rights</del> || <del>[[Firefox3.1/AboutRights_Security_Review|not needed]]</del> || || | ||
|} | |} | ||