Firefox3.5/Security: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
no edit summary
mNo edit summary
No edit summary
Line 6: Line 6:
{| border="1"
{| border="1"
! feature || review date || who || interested
! feature || review date || who || interested
|-
|HTML5 drag-drop || [[Firefox3.1/HTML5_drag_drop_Security_Review|2008-Dec-11 3pm]] || Neil Deakin  || Jesse, Clint, jmaher
|-
|-
|native JSON || [[Firefox3.1/JSON_Security_Review|Unscheduled]] || sayre ||
|native JSON || [[Firefox3.1/JSON_Security_Review|Unscheduled]] || sayre ||
Line 71: Line 69:
|-
|-
|Private Browsing || [[Firefox3.1/PrivateBrowsing/SecurityReview|2008-Dec-10]] || ehsan, mconnor || [[Firefox3.1/PrivateBrowsing/SecurityReview#Review_Comments|completed]]
|Private Browsing || [[Firefox3.1/PrivateBrowsing/SecurityReview|2008-Dec-10]] || ehsan, mconnor || [[Firefox3.1/PrivateBrowsing/SecurityReview#Review_Comments|completed]]
|-
|HTML5 drag-drop || [[Firefox3.1/HTML5_drag_drop_Security_Review|2008-Dec-11]] || Neil Deakin  || [[Firefox3.1/HTML5_drag_drop_Security_Review#Review_Comments|completed]]
|-
|-
|<del>about:rights</del> || <del>[[Firefox3.1/AboutRights_Security_Review|not needed]]</del> || ||
|<del>about:rights</del> || <del>[[Firefox3.1/AboutRights_Security_Review|not needed]]</del> || ||
|}
|}
canmove, Confirmed users
640

edits

Navigation menu