canmove, Confirmed users
640
edits
No edit summary |
|||
| Line 73: | Line 73: | ||
|- | |- | ||
|<del>about:rights</del> || <del>[[Firefox3.1/AboutRights_Security_Review|not needed]]</del> || || | |<del>about:rights</del> || <del>[[Firefox3.1/AboutRights_Security_Review|not needed]]</del> || || | ||
|- | |||
|<del>Clear Recent History</del> || <del>not needed</del> || || | |||
|} | |} | ||