407
edits
(Added ET celebrity presenter) |
|||
| Line 183: | Line 183: | ||
| n/a | | n/a | ||
| [https://drive.google.com/open?id=1x9RF1uwqnvO2ilaUhJiDf3fp2BCa_0d0 Video] [https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT MinIT Wiki] | | [https://drive.google.com/open?id=1x9RF1uwqnvO2ilaUhJiDf3fp2BCa_0d0 Video] [https://wiki.mozilla.org/IT/WeeklyMinIT MinIT Wiki] | ||
|- | |||
| David Bryant | |||
| Head of Advanced Development | |||
| Emerging Technologies Weekly Update | |||
| Mountain View | |||
| n/a | |||
| n/a | |||
| [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#June_10th.2C_2019 ET Headlines] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits