Release Management/Calendar: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Firefox 68 released
(Firefox 67 released)
(Firefox 68 released)
Line 15: Line 15:
!Quarter ||Soft Freeze ||Merge Date ||Central ||Beta ||Release Date ||Release ||ESR
!Quarter ||Soft Freeze ||Merge Date ||Central ||Beta ||Release Date ||Release ||ESR
|-
|-
|rowspan="2"|Q3
|rowspan="1"|Q3
!2019-07-01
!2019-07-08
|Firefox 70||Firefox 69
!2019-07-09
|Firefox 68
|Firefox 60.8; 68.0
|-
!2019-08-26
!2019-08-26
!2019-09-02
!2019-09-02
Line 57: Line 50:
!Soft Freeze||Merge Date||Central||Beta
!Soft Freeze||Merge Date||Central||Beta
!Release Date||Release||ESR
!Release Date||Release||ESR
|-
!2019-07-01
!2019-07-08
|Firefox 70||Firefox 69
!2019-07-09
|Firefox 68
|Firefox 60.8; 68.0
|-
|-
!2019-05-13
!2019-05-13
114

edits

Navigation menu