Confirmed users
523
edits
(Nical does not own a nexus 5 phone anymore.) |
|||
| Line 501: | Line 501: | ||
| HP Pavilion 14T | | HP Pavilion 14T | ||
| Toronto | | Toronto | ||
|- | |||
| Intel HD Graphics | |||
| ''unknown'' | |||
| Cherryview | |||
| 2018 reference device Inspiron 15 | |||
| Toronto (Markus Stange) | |||
|- | |- | ||
| Intel HD Graphics 5500 | | Intel HD Graphics 5500 | ||