Confirmed users
523
edits
| Line 542: | Line 542: | ||
| Dell Precision T3420 | | Dell Precision T3420 | ||
| [mailto:kgupta@mozilla.com Kartikaya Gupta] (remote in Hamilton, ON) | | [mailto:kgupta@mozilla.com Kartikaya Gupta] (remote in Hamilton, ON) | ||
|- | |||
| Intel HD Graphics 540 | |||
| 0x1926 | |||
| skylake-gt3 | |||
| Dell XPS | |||
| [mailto:jmuizelaar@mozilla.com Jeff Muizelaar] (Toronto) | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||