Confirmed users, Bureaucrats and Sysops emeriti
2,974
edits
(Added ET celebrity presenter) |
m (→Speakers) |
||
| Line 134: | Line 134: | ||
| [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#September_30th.2C_2019 ET headlines] | | [https://wiki.mozilla.org/WeeklyUpdates/EmergingTechnology#September_30th.2C_2019 ET headlines] | ||
|- | |- | ||
| Asa Dotzler | |||
| Team Firefox | |||
| Weekly Browser Update | |||
| MTV | |||
| no | |||
| n/a | |||
| [https://wiki.mozilla.org/Firefox/Roadmap/Updates#2019-09-30 2019-09-30] | |||
|- | |||
|} | |} | ||