6
edits
(Added ET weekly update presenter) |
Gracepowers (talk | contribs) |
||
| Line 122: | Line 122: | ||
|- | |- | ||
<!-- Insert new rows here --> | <!-- Insert new rows here --> | ||
|- | |||
| Mark Teater | |||
| Katie Wright | |||
| SFO | |||
| Lansing, MI | |||
| Lead Creative Technologist | |||
|- | |||
|} | |||
|- | |- | ||
| Their Name | | Their Name | ||
edits