Confirmed users
1,983
edits
(adding my mac air) |
|||
| Line 537: | Line 537: | ||
| Lenovo Thinkpad x220 | | Lenovo Thinkpad x220 | ||
| Toronto | | Toronto | ||
|- | |||
| Intel HD Graphics 3000 | |||
| 0x0116 | |||
| Sandybridge | |||
| Mac Air | |||
| Jim Mathies (Florida, US) | |||
|- | |- | ||
| Intel HD Graphics | | Intel HD Graphics | ||