L10n:Teams:tl: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 130: Line 130:
| Jezreel Gatanela
| Jezreel Gatanela
| jgatanela02 AT gmail DOT com
| jgatanela02 AT gmail DOT com
| jgatanela
| ~
| With LMS Access; onboarding for completion.
| With LMS Access; onboarding for completion.
|-
|-
| John Manuel Maguigad
| John Manuel Maguigad
| jmdev0892 AT gmail DOT com
| jmdev0892 AT gmail DOT com
| jmmaguigad
| ~
| With LMS Access; onboarding for completion.
| With LMS Access; onboarding for completion.
|-
|-
| Chever Marq Roldan
| Chever Marq Roldan
| hcmlroldan AT gmail DOT com
| hcmlroldan AT gmail DOT com
| cmroldan
| ~
| With LMS Access; onboarding for completion.
|-
| Samer Saeed
| samersyd AT gmail DOT com
| ~
| With LMS Access; onboarding for completion.
|-
| Jakob Kappel Petersen
| jakobkpetersen AT gmail DOT com
| ~
| With LMS Access; onboarding for completion.
|-
| John Mark Rafanan
| junohegel AT gmail DOT com
| ~
| With LMS Access; onboarding for completion.
| With LMS Access; onboarding for completion.
|}
|}
Confirmed users
255

edits

Navigation menu