75
edits
Beurdouche (talk | contribs) (Move 3.70 to past releases) |
Beurdouche (talk | contribs) (Release date for 3.69.1) |
||
| Line 80: | Line 80: | ||
| 93 | | 93 | ||
| 2021-10-05 | | 2021-10-05 | ||
|- | |||
| <b>3.69.1</b> | |||
| | |||
| | |||
| 2021-08-26 | |||
| <b>2021-08-26</b> | |||
| 2021-08-26 | |||
| 92 | |||
| 2021-09-07 | |||
|- | |- | ||
| <b>3.69</b> | | <b>3.69</b> | ||
edits