canmove, Confirmed users
6,441
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 31: | Line 31: | ||
| | | | ||
| restart | | restart | ||
|- | |||
| {{bug|461041}} | |||
| leak/bloat test prefixes | |||
| moz2-master production/staging | |||
| Low | |||
| | |||
| reconfig | |||
|- | |- | ||
| Upgrade twisted | | Upgrade twisted | ||