canmove, Confirmed users
6,441
edits
ChrisCooper (talk | contribs) |
|||
| Line 12: | Line 12: | ||
| '''Person''' | | '''Person''' | ||
| '''Notes''' | | '''Notes''' | ||
|- | |||
| Mar 16 - 20, 2009 | |||
| Ben Hearsum (bhearsum) | |||
| [[ReleaseEngineering:Sheriffing:Notes:2009-03-16 | Notes]] | |||
|- | |- | ||
| Mar 9 - 13, 2009 | | Mar 9 - 13, 2009 | ||