ReleaseEngineering/Sheriffing: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 12: Line 12:
| '''Person'''
| '''Person'''
| '''Notes'''
| '''Notes'''
|-
| Mar 22 - 26, 2009 (Pacific time)
| Nick Thomas (nthomas)
| [[ReleaseEngineering:Sheriffing:Notes:2009-03-23 | Notes]]
|-
|-
| Mar 16 - 20, 2009
| Mar 16 - 20, 2009
Confirmed users
4,293

edits

Navigation menu