977
edits
Lukasblakk (talk | contribs) |
Lukasblakk (talk | contribs) |
||
| Line 25: | Line 25: | ||
| style="background:#cccccc" | '''Status''' | | style="background:#cccccc" | '''Status''' | ||
| style="background:#cccccc" | '''reconfig/restart required''' | | style="background:#cccccc" | '''reconfig/restart required''' | ||
|- | |||
| Success | |||
| 20090316 1700 | |||
| {{bug|445611}} | |||
| Adding try server unittests for all 3 platforms | |||
| production try server | |||
| Medium | |||
| Landed | |||
| reconfig | |||
|- | |- | ||
| Success | | Success | ||
edits