Confirmed users
673
edits
Samuelsidler (talk | contribs) m (Firefox3.1/Security moved to Firefox3.5/Security) |
|||
| Line 12: | Line 12: | ||
|- | |- | ||
|DNS Prefetching || [[Firefox3.1/DNS_Prefetching_Security_Review|unscheduled]] || Patrick McManus || Jesse, bz | |DNS Prefetching || [[Firefox3.1/DNS_Prefetching_Security_Review|unscheduled]] || Patrick McManus || Jesse, bz | ||
|- | |||
|localStorage || [[Firefox3.1/localStorage_Security_Review|Unscheduled]] || honzab, dcamp || | |||
|} | |} | ||