ReleaseEngineering/Sheriffing: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 12: Line 12:
| '''Person'''
| '''Person'''
| '''Notes'''
| '''Notes'''
|-
| Apr 6 - Apr 10, 2009
| Aki Sasaki (aki)
| [[ReleaseEngineering:Sheriffing:Notes:2009-04-06 | Notes]]
|-  
|-  
| Mar 30 - Apr 3, 2009
| Mar 30 - Apr 3, 2009
Confirmed users
4,293

edits

Navigation menu