canmove, Confirmed users
2,850
edits
ChrisCooper (talk | contribs) |
|||
| Line 35: | Line 35: | ||
| ready for landing on tools | | ready for landing on tools | ||
| none | | none | ||
|- | |||
| {{bug|499398}} | |||
| Fix off-by-one error when grabbing changeset ID | |||
| try master | |||
| low | |||
| ready for landing | |||
| reconfig | |||
|} | |} | ||