canmove, Confirmed users
7,088
edits
(Converting to table) |
No edit summary |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
| 9,497 | | 9,497 | ||
| 11,346 | | 11,346 | ||
|- http://www.mozilla.org/unix/ | |||
| [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=453512 bug 453512] | |||
| 4,614 | |||
| 5,940 | |||
|- | |||
| http://www.mozilla.org/scriptable/ | |||
| [https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=453511 bug 453511] | |||
| 529 | |||
| 628 | |||
|- | |- | ||
| http://www.mozilla.org/rdf/doc/ | | http://www.mozilla.org/rdf/doc/ | ||
| Line 25: | Line 34: | ||
| 208 | | 208 | ||
* http://www.mozilla.org/docs/ ([https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=453513 bug 453513]) [visits; 3239 page views: 3691] | * http://www.mozilla.org/docs/ ([https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=453513 bug 453513]) [visits; 3239 page views: 3691] | ||
* http://www.mozilla.org/performance ([https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=454260 bug 454260]) [visits: 403 page views: 470] | * http://www.mozilla.org/performance ([https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=454260 bug 454260]) [visits: 403 page views: 470] | ||