ReleaseEngineering/Sheriffing: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 12: Line 12:
| '''Person'''
| '''Person'''
| '''Notes'''
| '''Notes'''
|-
| July 26, 2009 - July 30, 2009 Pacific time (M-F NZ)
| Nick Thomas (nthomas)
|
|-
|-
| July 20, 2009 - July 24, 2009 (EDT)
| July 20, 2009 - July 24, 2009 (EDT)
Confirmed users
4,293

edits

Navigation menu