ReleaseEngineering/Sheriffing: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 12: Line 12:
| '''Person'''
| '''Person'''
| '''Notes'''
| '''Notes'''
|-
| August 11, 2009 - August 16, 2009 (PDT)
| Alice Nodelman (alice)
|
|-
| August 3, 2009 - August 8, 2009 (EDT)
| Chris Cooper (coop)
|
|-
|-
| July 26, 2009 - July 30, 2009 Pacific time (M-F NZ)  
| July 26, 2009 - July 30, 2009 Pacific time (M-F NZ)  
canmove, Confirmed users
2,850

edits

Navigation menu