canmove, Confirmed users
2,850
edits
ChrisCooper (talk | contribs) |
|||
| Line 12: | Line 12: | ||
| '''Person''' | | '''Person''' | ||
| '''Notes''' | | '''Notes''' | ||
|- | |||
| August 11, 2009 - August 16, 2009 (PDT) | |||
| Alice Nodelman (alice) | |||
| | |||
|- | |||
| August 3, 2009 - August 8, 2009 (EDT) | |||
| Chris Cooper (coop) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| July 26, 2009 - July 30, 2009 Pacific time (M-F NZ) | | July 26, 2009 - July 30, 2009 Pacific time (M-F NZ) | ||