660
edits
Johnjbarton (talk | contribs) mNo edit summary |
Johnjbarton (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 77: | Line 77: | ||
|- | |- | ||
| [https://wiki.mozilla.org/index.php?title=Firebug/WeeklyUpdates/2009-09-01 09/01/2009] || 727 || 191 || 481 || 173 || 889 | | [https://wiki.mozilla.org/index.php?title=Firebug/WeeklyUpdates/2009-09-01 09/01/2009] || 727 || 191 || 481 || 173 || 889 | ||
|- | |||
| [https://wiki.mozilla.org/index.php?title=Firebug/WeeklyUpdates/2009-09-15 09/15/2009] || 747 || 197 || 484 || 176 || 901 | |||
|} | |} | ||
edits