Confirmed users
293
edits
m (Fixing sorting, again) |
|||
| Line 88: | Line 88: | ||
|- | |- | ||
| Ludovic Hirlimann | | Ludovic Hirlimann | ||
| | |||
| no | |||
|- | |||
| Laurent Jouanneau | |||
| | | | ||
| no | | no | ||
| Line 120: | Line 124: | ||
|- | |- | ||
| Wolfgang Rosenauer | | Wolfgang Rosenauer | ||
| | |||
| no | |||
|- | |||
| Paul Rouget | |||
| | | | ||
| no | | no | ||
| Line 129: | Line 137: | ||
| Marek Stępień | | Marek Stępień | ||
| yes (pl) | | yes (pl) | ||
| no | | no | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||