Fosdem2006:Visitors: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
m
Fixing sorting, again
m (Fixing sorting, again)
Line 88: Line 88:
|-
|-
| Ludovic Hirlimann
| Ludovic Hirlimann
|
| no
|-
| Laurent Jouanneau
|
|
| no
| no
Line 120: Line 124:
|-
|-
| Wolfgang Rosenauer
| Wolfgang Rosenauer
|
| no
|-
| Paul Rouget
|
|
| no
| no
Line 129: Line 137:
| Marek Stępień
| Marek Stępień
| yes (pl)
| yes (pl)
| no
|-
| Paul ROUGET
|
| no
|-
| Laurent Jouanneau
|
| no
| no
|-
|-
|}
|}
Confirmed users
293

edits

Navigation menu