Fosdem2006:Visitors: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
m (More sorting fixes)
Line 69: Line 69:
| Kai Engert
| Kai Engert
|
|
| no
|-
| Wadim Dziedzic
| yes (pl)
| no
| no
|-
|-
Line 94: Line 98:
|
|
| yes
| yes
|-
| Piotr Komoda
| yes (Tb pl)
| no
|-
|-
| Gijs Kruitbosch
| Gijs Kruitbosch
Line 106: Line 114:
|
|
| no
| no
|-
| Stanislaw Małolepszy
| yes (Fx pl)
|
|-
|-
| Gervase Markham
| Gervase Markham
Line 136: Line 148:
|-
|-
| Marek Stępień
| Marek Stępień
| yes (pl)
| yes (Fx pl)
| no
| no
|-
|-
|}
|}
Confirmed users
282

edits

Navigation menu