Confirmed users
283
edits
m (→Bug Triage) |
|||
| Line 32: | Line 32: | ||
| everything :) | | everything :) | ||
| Linux | | Linux | ||
|- | |- | ||
| Carsten Book (Tomcat)[mailto:carstenbook@gmail.com '' ''] | | Carsten Book (Tomcat)[mailto:carstenbook@gmail.com '' ''] | ||
| Line 44: | Line 40: | ||
| no speciality | | no speciality | ||
| WinXP, Linux | | WinXP, Linux | ||
|- | |||
| Dave Murray (irongut)[mailto:irongut@vodafone.net '' ''] | |||
| everything except IMAP or proxy | |||
| Win2k, WinXP | |||
|- | |||
| Justin Wood (Callek)[mailto:116057@bacon.qcc.mass.edu '' ''] | |||
| My best at everything, (No Proxy or IMAP) QA | |||
| Win32 (XP) | |||
|- | |- | ||
| Stefan Hermes [mailto:stefan_h@hem.utfors.se '' ''] | | Stefan Hermes [mailto:stefan_h@hem.utfors.se '' ''] | ||
| Line 49: | Line 53: | ||
| Mac OS X | | Mac OS X | ||
|- | |- | ||
| | | Stefanie Burnham (ladweeba) [mailto:ladweeba@gmail.com " "] | ||
| | | Will do whatever I can do | ||
| Win32 ( | | Win32, (Vista) | ||
|- | |- | ||
| Teresa Conant (tconant) [mailto:taconant@yahoo.com '' ''] | | Teresa Conant (tconant) [mailto:taconant@yahoo.com '' ''] | ||
| Line 57: | Line 61: | ||
| Win32 (XP) | | Win32 (XP) | ||
|} | |} | ||
=== Bug Day === | === Bug Day === | ||