Android/Status: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
no edit summary
No edit summary
Line 72: Line 72:
! needs landing
! needs landing
| alexp
| alexp
|-
| {{bug|564038}}
|
|
|
|-
| {{bug|564319}}
|
|
|
|-
| {{bug|564327}}
|
|
|
|-
|-
|}
|}
Confirmed users
2,023

edits

Navigation menu