Confirmed users
1,180
edits
(update Bugzilla Products/Components) |
(add libjpeg/bsdiff/cairo) |
||
| Line 17: | Line 17: | ||
| db/sqlite3<br> | | db/sqlite3<br> | ||
| SQLite<br> | | SQLite<br> | ||
| [http://www.sqlite.org/ www.sqlite.org | | [http://www.sqlite.org/ www.sqlite.org]<br> | ||
| [http://www.sqlite.org/src/wiki?name=Bug+Reports www.sqlite.org/src/wiki]<br> | | [http://www.sqlite.org/src/wiki?name=Bug+Reports www.sqlite.org/src/wiki]<br> | ||
|- | |- | ||
| Line 38: | Line 38: | ||
| js/src/ctypes/libffi/<br> | | js/src/ctypes/libffi/<br> | ||
| libffi<br> | | libffi<br> | ||
| [http://sourceware.org/libffi/ sourceware.org/libffi | | [http://sourceware.org/libffi/ sourceware.org/libffi]<br> | ||
| [[green@redhat.com]]<br> | | [[green@redhat.com]]<br> | ||
|- | |- | ||
| Line 45: | Line 45: | ||
| media/<br> | | media/<br> | ||
| libogg/libtheora/libvorbis<br> | | libogg/libtheora/libvorbis<br> | ||
| [http://www.xiph.org/ www.xiph.org | | [http://www.xiph.org/ www.xiph.org]<br> | ||
| [https://trac.xiph.org/report trac.xiph.org/report]<br> | | [https://trac.xiph.org/report trac.xiph.org/report]<br> | ||
|- | |- | ||
| Line 59: | Line 59: | ||
| modules/zlib<br> | | modules/zlib<br> | ||
| zlib<br> | | zlib<br> | ||
| [http://www.zlib.net/ www.zlib.net | | [http://www.zlib.net/ www.zlib.net]<br> | ||
| [[zlib@gzip.org]]<br> | | [[zlib@gzip.org]]<br> | ||
|- | |- | ||
| Line 75: | Line 75: | ||
| [http://code.google.com/p/google-breakpad/ code.google.com/p/google-breakpad/]<br> | | [http://code.google.com/p/google-breakpad/ code.google.com/p/google-breakpad/]<br> | ||
| [http://code.google.com/p/google-breakpad/issues/list code.google.com/p/google-breakpad/issues/list]<br> | | [http://code.google.com/p/google-breakpad/issues/list code.google.com/p/google-breakpad/issues/list]<br> | ||
|- | |||
| Core<br> | |||
| ImgLib<br> | |||
| jpeg<br> | |||
| libjpeg<br> | |||
| [http://www.ijg.org/ www.ijg.org]<br> | |||
| unknown<br> | |||
|- | |||
| Toolkit<br> | |||
| Application Update<br> | |||
| toolkit/mozapps/update/updater/bspatch.*<br> | |||
| bsdiff<br> | |||
| [http://www.daemonology.net/bsdiff/ www.daemonology.net/bsdiff/]<br> | |||
| unknown<br> | |||
|- | |||
| Core<br> | |||
| Graphics<br> | |||
| gfx/cairo/<br> | |||
| Cairo<br> | |||
| [http://cairographics.org/ cairographics.org]<br> | |||
| [https://bugs.freedesktop.org/enter_bug.cgi?product=cairo bugs.freedesktop.org/enter_bug.cgi?product=cairo]<br> | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||