Confirmed users
1,180
edits
(add libjpeg/bsdiff/cairo) |
(Add Expat) |
||
| Line 96: | Line 96: | ||
| [http://cairographics.org/ cairographics.org]<br> | | [http://cairographics.org/ cairographics.org]<br> | ||
| [https://bugs.freedesktop.org/enter_bug.cgi?product=cairo bugs.freedesktop.org/enter_bug.cgi?product=cairo]<br> | | [https://bugs.freedesktop.org/enter_bug.cgi?product=cairo bugs.freedesktop.org/enter_bug.cgi?product=cairo]<br> | ||
|- | |||
| Core<br> | |||
| XML<br> | |||
| parser/expat<br> | |||
| Expat<br> | |||
| [http://expat.sourceforge.net/ expat.sourceforge.net]<br> | |||
| http://sourceforge.net/bugs/?group_id=10127<br> | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||