Confirmed users
14,525
edits
(Created page with '<small>« Firefox:3.6.7:Test_Plan</small> = Firefox 3.6.7 Software Updates = == How to Test Partial, Complete, and Fallback Updates ==…') |
|||
| Line 25: | Line 25: | ||
! Mac OS X (tester) | ! Mac OS X (tester) | ||
! Linux (tester) | ! Linux (tester) | ||
|- | |||
|3.6.6 | |||
|en-US (partial+fallback) <BR> de (partial+fallback) | |||
|en-US (partial+fallback) <br> es-ES (partial+fallback) | |||
|en-US (partial+fallback) <BR> ja-JP-mac (partial+fallback) | |||
|en-US (partial+fallback) <BR> zh-TW (partial+fallback) | |||
|- | |||
|3.6.4 | |||
|en-US (complete+fallback)<br>fi (complete+fallback) | |||
|en-US (complete+fallback)<br>it (complete+fallback) | |||
|en-US (complete+fallback)<br>fr (complete+fallback) | |||
|en-US (complete+fallback)<br>da (complete+fallback) | |||
|- | |||
|3.6.3 | |||
|en-US (complete+fallback)<br>de (complete+fallback) | |||
|en-US (complete+fallback)<br>es-ES (complete+fallback) | |||
|en-US (complete+fallback)<br>ja-JP-mac (complete+fallback) | |||
|en-US (complete+fallback)<br>ru (complete+fallback) | |||
|- | |||
|3.6.2 | |||
|en-US (complete+fallback)<br>fi (complete+fallback) | |||
|en-US (complete+fallback)<br>it (complete+fallback) | |||
|en-US (complete+fallback)<br>fr (complete+fallback) | |||
|en-US (complete+fallback)<br>es-ES (complete+fallback) | |||
|- | |- | ||
|3.6 | |3.6 | ||
| Line 30: | Line 54: | ||
|en-US (complete+fallback) <br> es-ES (complete+fallback) | |en-US (complete+fallback) <br> es-ES (complete+fallback) | ||
|en-US (complete+fallback) <BR> ja-JP-mac (complete+fallback) | |en-US (complete+fallback) <BR> ja-JP-mac (complete+fallback) | ||
|en-US (complete+fallback) <BR> zh-TW (complete) | |en-US (complete+fallback) <BR> zh-TW (complete+fallback) | ||
|} | |} | ||