Confirmed users
14,525
edits
| Line 51: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
|3.6 | |3.6 | ||
|en-US (complete+fallback) <BR> de (complete+fallback) | |||
|en-US (complete+fallback) <br> es-ES (complete+fallback) | |||
|en-US (complete+fallback) <BR> ja-JP-mac (complete+fallback) | |||
|en-US (complete+fallback) <BR> zh-TW (complete+fallback) | |||
|- | |||
|3.0.19 | |||
|en-US (complete+fallback) <BR> de (complete+fallback) | |en-US (complete+fallback) <BR> de (complete+fallback) | ||
|en-US (complete+fallback) <br> es-ES (complete+fallback) | |en-US (complete+fallback) <br> es-ES (complete+fallback) | ||