Releases/Firefox 3.6.7/Test Plan:Software Update: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 51: Line 51:
|-
|-
|3.6
|3.6
|en-US (complete+fallback) <BR> de (complete+fallback)
|en-US (complete+fallback) <br> es-ES (complete+fallback)
|en-US (complete+fallback) <BR> ja-JP-mac (complete+fallback)
|en-US (complete+fallback) <BR> zh-TW (complete+fallback)
|-
|3.0.19
|en-US (complete+fallback) <BR> de (complete+fallback)  
|en-US (complete+fallback) <BR> de (complete+fallback)  
|en-US (complete+fallback) <br> es-ES (complete+fallback)
|en-US (complete+fallback) <br> es-ES (complete+fallback)
Confirmed users
14,525

edits

Navigation menu