Releases/Firefox 3.6.7/Test Plan:Software Update: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
Line 25: Line 25:
! Mac OS X (ashughes)
! Mac OS X (ashughes)
! Linux (ashughes)
! Linux (ashughes)
|-
|3.6.7build1
|en-US (partial+fallback) <BR> de (partial+fallback)
|en-US (partial+fallback) <br> es-ES (partial+fallback)
|en-US (partial+fallback) <BR> ja-JP-mac (partial+fallback)
|en-US (partial+fallback) <BR> zh-TW (partial+fallback)
|-
|-
|3.6.6
|3.6.6
Confirmed users
14,525

edits

Navigation menu